Трудовий колектив Брокбізнесбанку просить допомоги влади


Трудовий колектив Брокбізнесбанку просить допомоги влади

У розпорядження редакції Корреспондент.net надійшло відкрите звернення колективу Брокбізнесбанку до в.о. президента України – голові ВР Олександра Турчинова, прем’єр-міністра Арсенія Яценюка, голови НБУ Степана Кубіва, а також депутатів ВР, в якому співробітники фінустанови просять допомоги. На їхню думку, ліквідація такого великого банку, як Брокбізнесбанк, загрожує непрогнозованими наслідками в економіці, а також принесе масу проблем клієнтам фінустанови по всій країні.

Редакція наводить текст листа цілком.

«До вас звертається багатотисячний колектив Брокбізнесбанку, який представляє всю країну, враховуючи розгалужену мережу відділень.

Просимо вас вжити всіх можливих заходів з термінової стабілізації ситуації в банківській системі України і, перш за все, в Брокбізнесбанку.

Сьогодні ситуація вимагає від усіх непересічної активності. Штучно створені проблеми для такого великого банку, як Брокбізнесбанк, призведуть до негативних і несподіваних наслідків у банківському секторі та економіці України в цілому. Під загрозою баланс інтересів держави, великого бізнесу, суб’єктів підприємницької діяльності та населення в деяких обласних центрах, де банк реалізовував соціальні, інвестиційні та інші значущі проекти.

Ми – велика і невід’ємна частина нашої держави. Щодня ми виходимо на роботу у всіх куточках нашої країни. Незалежно від особистих політичних уподобань та складну ситуацію ми виконуємо свою роботу професійно.

Для багатьох наших клієнтів відділення банку протягом тривалого часу вже стали «домом». При будь-яких умовах і кризових ситуаціях наш банк міцно тримався на ногах і підтримував своїх клієнтів, навіть коли нам самим було дуже важко.

До останнього часу Брокбізнесбанк мав позитивний досвід та бездоганну репутацію фінансової установи, протягом 23 років нам довіряли корпоративні клієнти, які представляли вагомі галузі економіки, малий і середній бізнес, населення України

Ми – один з небагатьох банків, який має значний досвід роботи із зарплатними проектами підприємств державного сектору і робить це дуже ефективно. Ми маємо колосальний досвід роботи з такими вагомими банківськими послугами, як виплата пенсій та соціальної допомоги, обслуговування чеків органів Державної казначейської служби України.

Сьогодні ми відчуваємо підтримку наших постійних клієнтів, які з розумінням ставляться до тимчасової ситуації, хочуть допомогти і надалі готові залишатися нашими постійними клієнтами. Банк і клієнти – це і партнери і велика єдина родина, ми відчуваємо справжню підтримку один одного в складній ситуації.

Брокбізнесбанк має великий кредитний портфель, який на початку року становив понад 26 млрд. гривень. За обсягом кредитів банк посідає 8-ме місце серед 180 банків України. Серед позичальників банку – багато підприємств агропромислового сектору, а також громадяни, які за кредитні кошти придбали житло. У разі ліквідації банківської установи клієнтам сільськогосподарського сектору доведеться терміново шукати додаткові резерви або розпродавати своє майно, щоб погасити кредити. Це може бути дуже небезпечно напередодні початку посівної кампанії в Україні. Крім того, багато сімей будуть змушені достроково погасити всю суму кредиту, бо того вимагає чинне законодавство. Фактично в такому випадку залишаються без даху над головою сотні сімей, які вже облаштували власне житло.

Дуже просимо Вас зберегти Брокбізнесбанк єдиною цілісною установою без розподілу та ліквідації. Ми, трудовий колектив, і надалі будемо виконувати свої обов’язки, обслуговувати наявних клієнтів, залучати нових, а це дає впевненість і гарантію, що банк буде працювати і далі.

З повагою трудовий колектив Брокбізнесбанку».

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Також з цієї теми
Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua