Мінфін пропонує обкласти 20%-м податком квитки в кінотеатр
— Казна та Політика
841
Міністерство фінансів ініціює введення збору в розмірі 20% від вартості квитка в кінотеатр.
Про це йдеться в розробленому Мінфіном проекті плану заходів, який направлений до Міністерства економічного розвитку і торгівлі.
Також Мінфін ініціює введення гастрольного збору в розмірі від 1 до 5% аншлагової вартості гастрольного заходу.
Крім того, Мінфін ініціює підвищення вартості видачі прокатного посвідчення на право розповсюдження і демонстрації фільмів.
Всі зазначені заходи планується реалізувати з травня 2014 року.
За матеріалами: Українські Новини
Поділитися новиною
