0 800 307 555
0 800 307 555

ПриватБанк відкрив платежі за кредитним лімітом, припинені днем раніше: деталі


ПриватБанк відкрив платежі за кредитним лімітом, припинені днем раніше: деталі

О 15:00 2 березня ПриватБанк відкрив платежі за кредитним лімітом, припинені днем раніше. За оцінкою банку, ситуація в Україні стала спокійнішою, ажіотаж пішов на спад.

Поточні ліміти:

1. Зняття особистих коштів в банкоматах: до 1000 грн\\день, за картами Platinum і вище – до 2000 грн на день.

2. Використання кредитних коштів: до 200 грн\\день, за картами Platinum і вище – до 1000 грн на день. 3. Використання власних коштів: безготівкові перекази і розрахунки картками у торгових точках: без обмежень. 4. Карти інших банків в банкоматах ПриватБанку обслуговуються у всіх регіонах України, крім Криму.

“На тлі вчорашніх новин і динаміки використання кредитів ми прийняли рішення тимчасово обмежити використання кредитних коштів. Але зараз ми бачимо, що ситуація стає кращою. Ми знову почали поступово підвищувати ліміти, – сказав перший заступник голови правління ПриватБанку Олег Гороховський. – Я закликаю всіх дотримуватися спокою і стежити за новинами про українські банки лише в офіційних джерелах”.

Як зазначили в банку, всі його банкомати регулярно інкасуються за звичайним графіком. У банку створено достатній запас готівкових коштів для забезпечення роботи в режимі пікових навантажень.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Опитування
В Контексті Finance.ua