0 800 307 555
0 800 307 555

Ані ЄС, ані МВФ не надасть великі кредити тимчасовому уряду України - думка


Ані ЄС, ані МВФ не надасть великі кредити тимчасовому уряду України - думка

Ані ЄС, ані МВФ не надасть великі кредити тимчасовому уряду України. Про це на прес-конференції сказав економічний експерт Андрій Новак.

“Якщо залучати кредити з боку Європи або МВФ, кому надавати ці кошти? Тимчасовому уряду..? Безумовно, я не вірю, що великі суми будуть надаватися тимчасовому уряду, адже фактично гроші надаються невідомо кому і під чию відповідальність. Дуже добре, що з боку західних потенційних кредиторів йде передумова – спочатку план дій, план реформ, а потім гроші”, – сказав він.

“На жаль, ми не чуємо в політичних дискусіях від тих політичних лідерів, які зараз уособлюють нове керівництво уряду, якихось конструктивних підходів. Взагалі не йде ніякої мови про реформи”, – зазначив економічний експерт Володимир Лановий.

Він також зазначив, що формування уряду обмежилося тим, що до його складу включають тільки людей з вузького кола чи партії “Батьківщина”, або ВО “Майдан”. За його словами, виглядає так, що щоб Майдан не обурився і розійшовся, до складу уряду запрошують людей з Майдану, які можуть не відповідати професійному рівню.

Також експерт висловив сумніви щодо отримання Україною західних кредитів в заявлених обсягах. “Криза поглиблюється, всі чекають реформ. І я думаю, що гроші не будуть давати без реформ, а поки що про реформи не говорять. І більше того, люди, які називаються (для роботи в уряді – ред.), не є такими, що їх можна було б назвати реформаторами”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика
Все, що ми знаємо про:Кабмін
Опитування
В Контексті Finance.ua