Перша допомога Україні має бути надана без всяких умов - європарламентар


Перша допомога Україні має бути надана без всяких умов - європарламентар

Лідер групи соціалістів у Європейському парламенті Ханне Свобода висловлюється за беззастережне надання короткострокової фінансової допомоги Україні.

На прес-конференції у вівторок у Страсбурзі Ханне Свобода висловив думку, що довгострокова фіндопомога повинна бути обумовлена ​​зобов’язанням проведення реформ.

“Короткострокова допомога має бути надана зараз, щоб провести країну через найближчі тижні, але довгострокова допомога повинна бути надана на умовах реформ”, – вважає він.

При цьому лідер групи соціалістів упевнений, що в процесі надання короткострокової допомоги головну роль має взяти на себе Європейський Союз, і якщо не буде фінансування з боку Міжнародного валютного фонду, то Брюссель повинен надати макрофінансову допомогу.

Говорячи про ситуацію в Україні, Ханне Свобода висловився за об’єктивне і незалежне розслідування відносно встановлення винних у насильстві.

“Ми проти реваншу, але за правосуддя. Не можна говорити, що ти відповідальний і будеш покараний”, – упевнений європейський політик.

При цьому він вважає, що справа екс-прем’єра Юлії Тимошенко має бути останнім випадком виборчого правосуддя в Україні.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua