Банк "Хрещатик" розпочав виплату III траншу вкладникам банку "Даніель"


Банк "Хрещатик" розпочав виплату III траншу вкладникам банку "Даніель"

ПАТ “КБ “Хрещатик” розпочав виплату III траншу вкладникам банку ПАТ “ КБ “Даніель”. Про це повідомляє прес-служба банку “Хрещатик”.

“З 25 лютого 2014 банк “Хрещатик” розпочав виплати коштів вкладникам КБ “Даніель” за договорами, термін дії яких закінчився в період з 4 по 10 лютого 2014 р. включно, а також продовжує виплачувати кошти за договорами, термін дії яких закінчився по 3 лютого 2014 р. включно, та за договорами банківського рахунку”, – йдеться в повідомленні.

Відзначається, що виплати коштів будуть здійснюватися протягом терміну дії тимчасової адміністрації в банку “Даніель” – до 11 квітня 2014 р.

Нагадаємо, 16 січня 2014 р. виконавчою дирекцією Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО) було прийнято рішення про початок виведення банку “Даніель” з ринку і здійснення в ньому тимчасової адміністрації з 17 січня 2014 р. строком на три місяці.

Також було прийнято рішення, що виплати коштів вкладникам банку будуть здійснюватися протягом терміну дії тимчасової адміністрації через установи ПАТ “КБ “Хрещатик”.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua