0 800 307 555
0 800 307 555

НБУ надав екстрену допомогу 4 банкам


НБУ надав екстрену допомогу 4 банкам

Національний банк України на позачерговому кількісному тендері в понеділок з рефінансування банків задовольнив заявки чотирьох банків у сумі 183,18 млн грн.

За інформацією НБУ на сайті у вівторок, відсоткова ставка встановлена ​​на рівні 19,5% річних – трикратному розмірі облікової ставки Нацбанку.

Як повідомлялося, введений постановою Нацбанку № 48 від 6 лютого механізм оперативного підтримки ліквідності банків передбачає проведення НБУ позачергових тендерів з підтримання ліквідності банків, які мають відтік депозитів фізичних осіб, строком до 360 днів. Ставка оперативного кредиту рефінансування встановлена ​​на рівні трьох облікових ставок НБУ.

Максимальний обсяг коштів, які банк може отримати відповідно до цього механізму, не може перевищувати обсягу відтоку депозитів фізичних осіб банку за визначений Нацбанком період.

Забезпеченням кредиту рефінансування можуть бути державні облігації України або іноземна валюта (долар США, євро, англійський фунт стерлінгів, японська ієна, швейцарський франк).

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Дивись також
Опитування
В Контексті Finance.ua