Бізнес Митного союзу виводять з України


Бізнес Митного союзу виводять з України

Бізнес Митного союзу буде складно переконати повернутися до співпраці з Україною.

Про це заявив міністр з торгівлі Євразійської економічної комісії Андрій Слепньов на прес-конференції в п’ятницю в Москві.

“Може вплинути або не може вплинути? Однозначно може вплинути. Вже вплинула, далі, мабуть, говорити нічого не варто. Те, що сьогодні відбувається – це сумно, трагічно, але разом з тим багато в чому закономірно і відображає рівень тієї економічної політики, яку проводило керівництво (України – ред.) протягом кількох останніх років”, – цитує міністра Інтерфакс-Україна.

Про взаємні торговельні відносини, Слепньов заявив, що тут також відзначається негативна реакція. “Ми можемо зняти якісь заборони або скасувати заборони, але ми не можемо бізнес, який вже оцінив ризики і перебудував свої партнерські зв’язки на інші ринки, методом адміністративних рішень попросити повернутися назад”, – сказав міністр.

Він вважає, що довіра до взаємин з українськими партнерами вже й раніше знизилася, а тепер “вона разом з усіма рейтингами знаходиться взагалі в незрозумілому стані”.

“Якщо вже бізнес-авіація юркнула з київського аеропорту, як передають новинні агентства, то тим більше можна зрозуміти, що в головах (у бізнесу МС – ред.) з приводу партнерства і взаємодії”, – зауважив Слепньов.

Сьогоднішню ситуацію в Україні він називає серйозним викликом, який матиме дуже довгі й важкі наслідки, з метою вирішення яких Митному союзу спільно з українськими колегами потрібно буде докласти величезних зусиль, щоб відновити коопераційні зв’язки і почати взаємовигідне співробітництво. Водночас потенціал цієї співпраці великий, підкреслив міністр.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua