Добкін ініціює новий сепаратистський з'їзд у Харкові
— Особисті фінанси
2947
Голова Харківської обласної державної адміністрації Михайло Добкін заявляє про скликання з’їзду депутатів всіх рівнів південного сходу і Криму в Харкові 22 лютого.
Про це він написав у соцмережі Twitter.
Про це він написав у соцмережі Twitter.
“З ініціативи Всеукраїнської громадської спілки “Український фронт” 22 лютого в Харкові пройде З’їзд депутатів всіх рівнів Південно-Східних областей, міста Севастополя та Автономної республіки Крим”, – йдеться в повідомленні.
Інших подробиць Добкін не повідомляє.
Відомо, що Добкін виступає за федералізацію України і вважає федералізм здатним зберегти єдність країни.
Нагадаємо, перший всеукраїнський з’їзд депутатів Верховної ради, ради АР Крим, місцевих рад усіх рівнів був скликаний через п’ять днів після другого туру виборів президента 26 листопада 2004 року у відповідь на акції протесту проти фальсифікації виборів. Делегати ухвалили, що в разі приходу до влади Віктора Ющенка вони залишають за собою право на захист громадян своїх регіонів у вигляді створення Південно-Східної Української автономної республіки. 30 листопада Служба безпеки України порушила кримінальну справу за статтею 110 Кримінального кодексу України (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України).
За матеріалами: Українські Новини
Поділитися новиною
