Мова йде не про дефолт державного бюджету, а про дефолт української влади, - експерт


Мова йде не про дефолт державного бюджету, а про дефолт української влади, - експерт

У світі дефолт розуміють як ситуацію, коли бюджет не може покривати боргові забов’язання вчасно. Про це в коментарі Finance.UA заявив голова Комітету економістів України Андрій Новак.

“У нас попередні боргові зобов’язання покривають за рахунок ще більших нових боргів. Так як зараз Україні в борг не дуже хочуть давати, а якщо і дають – то мізер, то цілком можливо, що в якийсь момент по графіку боргових забов’язань якась сума не буде виплачена. Схожу ситуацію ми маємо по боргах Нафтогазу перед Газпромом”. – сказав Новак. Проблеми Нафтогазу традиційно покриваються з державного бюджету, що вказує на неплатоспроможність як Нафтогазу, так і самого бюджету.

На думку експерта, сьогодні мова вже не йде про дефолт державного бюджету, а про дефолт української влади. “З цією владою зараз ніхто в світі не захоче співпрацювати, окрім Російської Федерації. Так само, як ніхто не працює в світі з президентом Сирії Асадом, Янукович і його команда загнали себе на такий рівень”, – переконаний Новак.

Більше про можливі наслідки відмови обслуговувати зовнішні боргові зобов’язання читайте в статті Що змінить дефолт в житті простих українців?

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua