Київ паралізований: метро в столиці не буде працювати, поки не буде безпечно - заява КМДА
Роботу Київського метрополітену поновлять тоді, коли ситуація у Києві стабілізується. Про йдеться у зверненні голови Київської міськдержадміністрації Володимира Макеєнка до киян.
“Наразі ми не маємо права поновити рух поїздів метрополітену доки не будемо впевнені у безпеці кожної людини, яка знаходиться у підземці – на ескалаторі, у вагоні чи на пероні”, – цитує його прес-служба КМДА.
Макеєнко знову наголосив “на необхідності припинити кровопролиття” та закликав “вирішити конфліктну ситуацію мирним шляхом”.
Макеєнко знову наголосив “на необхідності припинити кровопролиття” та закликав “вирішити конфліктну ситуацію мирним шляхом”.
Раніше він попросив киян утриматись від відвідування центру міста.
У зв’язку із призупиненням роботи столичного метрополітену та значним потоком людей за дорученням голови КМДА Володимира Макеєнка роботу наземного комунального транспорту продовжено на 3 години. Про це повідомляє прес-служба КМДА.
У зв’язку із призупиненням роботи столичного метрополітену та значним потоком людей за дорученням голови КМДА Володимира Макеєнка роботу наземного комунального транспорту продовжено на 3 години. Про це повідомляє прес-служба КМДА.
У разі необхідності роботу комунального транспорту обіцяють продовжити більше, ніж на три години. У профільному Департаменті додали, що міський транспорт працюватиме до останнього пасажира.
За матеріалами: Українська правда
Поділитися новиною
