0 800 307 555
0 800 307 555

Обсяги будівництва житла в Україні збільшилися на 20%

Нерухомість
1298
Держстат оприлюднив офіційні дані щодо прийняття в експлуатацію житла в Україні: у 2013 році прийнято в експлуатацію 11,217 млн. кв. м житла – це найбільший показник за 20 років (у 1994 році було 10,1 млн. м2).
Про це заявив віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул, повідомили в прес-службі Кабміну.
Цей показник враховує перехідні об’єкти минулих років. При цьому, побудовано нового житла за результатами 2013 8,2 млн. м2 – на 20% більше, ніж у 2012 році.
«Розвиток житлового будівництва обумовлений, в тому числі, дерегуляцією галузі. Україна здійснила колосальний ривок щодо спрощення дозвільних процедур у будівництві. У 2013 році в рейтингу Світового банку з ведення бізнесу Україна піднялася за цим показником на 145 пунктів (зі 186-го місця на 41 місце). Наша мета – увійти до 20-ки рейтингу Світового банку», – зазначив Вілкул.
Найбільших результатів досягнуто в місті Києві (1509,0 тис. кв. м загальної площі житла) та Київській області (1514,7 тис. м кв.), де прийнято в експлуатацію 26,9% від загального обсягу, а також 25,9% – в Автономній Республіці Крим (963,4 тис. кв. м загальної площі житла), Львівській (675,1 тис. м кв), Одеській (637,3 тис. м кв) та Івано-Франківській (631,2 тис. кв. м ) областях.
За матеріалами:
Forbes.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас