Азаров: мені ще не час писати мемуари - все має встоятися
Екс-прем’єр Микола Азаров вважає, що зараз не час писати мемуари. Про це він написав на своїй сторінці в одній із соціальних мереж.
За його словами, мемуари зазвичай ставлять крапку на участі політика в суспільному житті. “Писати їх треба тоді, коли є можливість все дуже добре обміркувати, згадати. Тому не можна мемуари писати одразу ж після завершення якогось етапу свого життя.
Все має встоятися, піддатися аналізу, і тільки потім абсолютно неупереджено, об’єктивно можна розповісти людям про те, як приймалися рішення, як вони реалізовувалися”, – сказав екс-прем’єр.
“Я думаю, зараз не час”, – додав він.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
