1696
Нинішні переговори влади й опозиції - це стьоб над здоровим глуздом, - нардеп
Нинішні переговори влади й опозиції – це стьоб. Таку думку висловив в ефірі суспільного ТБ народний депутат 6 скликання Сергій Головатий.
“З точки зору здорового глузду, вибачте, це – стьоб. Або для тих, хто більше відносить себе до інтелектуалів, то це цинізм. Мабуть там забули, хто був ініціатором робочої групи, забули додати ще Медведчука, Колісниченка, Чечетова, Олійника, щоб стібатися далі над здоровим глуздом”, – пояснив він.
Головатий додав, що не бачить доцільності в переговорах з нинішньою владою.
“Які переговори? Про що? Про відновлення конституційного ладу? Про відновлення конституційно гарантованих прав і свобод? Про відновлення демократії в Україні? Про що переговори?”, – Зазначив народний депутат.
“Які переговори? Про що? Про відновлення конституційного ладу? Про відновлення конституційно гарантованих прав і свобод? Про відновлення демократії в Україні? Про що переговори?”, – Зазначив народний депутат.
Також він зазначив, що внутрішні конфлікти не вирішуються через переговори, як інструмент права. “Переговори – це політичний процес. Тут право треба відсунути. Тут немає права, це політичний процес”, – додав народний депутат.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
