Найбільша угода на ринку за 5 років: Vienna Insurance Group купує СК "Універсальна"


Найбільша угода на ринку за 5 років: Vienna Insurance Group купує СК "Універсальна"

Страхова компанія “Універсальна” вже в березні може увійти до Vienna Insurance Group.

За інформацією джерел угода вартістю близько $25-30 млн зараз знаходиться на завершальному етапі. Вона стане найбільшою на страховому ринку країни за останні п’ять років. Останнє велике придбання було в 2012 році, коли голландська Aegon придбала компанію зі страхування життя “Фідем Лайф” за 25-45 млн грн.

Найбільшою угодою на українському страховому ринку залишається продаж в 2007 році 25% НАСК “Оранта” казахстанському банку “ТуранАлем” за $100 млн.

Найбільшими акціонерами СК “Універсальна” є найбагатший бізнесмен Львова Віталій Антонов через кіпрську Whiteford (41%), Європейський банк реконструкції та розвитку (23%), Emerging Europe Growth Fund (керуюча компанія Horizon Capital, 8%), Goldman Sachs (8%), Genesis Asset Managers (7,6%).

“Універсальна” стане п’ятою “дочкою” Vienna Insurance Group в Україні. У 2003 році австрійці придбали СК зі страхування життя “Юпітер”, в 2005 – СК “Княжа”, в 2006 – СК “Глобус”, в 2007 – СК “Українська страхова група”. Купивши “Універсальну”, австрійці зможуть посісти перше місце зі збирань премій.

Нагадаємо, влітку 2013 року СК “Універсальна” продала однойменну компанію зі страхування життя.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua