0 800 307 555
0 800 307 555

Українців зобов'язали купувати SIM-карти за паспортами

Особисті фінанси
10079
Для купівлі SIM-карти українці повинні будуть укладати відповідний договір з оператором.
Це передбачено змінами до закону “Про телекомунікації”, які були прийняті на засіданні Верховної Ради в четвер (законопроект № 3879 депутата – регіонала Вадима Колесніченка).
Документ, зокрема, вводить поняття ідентифікаційної телекомунікаційної картки – засобу, який використовується для ідентифікації кінцевого обладнання абонента в мережі (SIM-карта, USIM-картка та ін.). Надання телекомунікаційних послуг з використанням такої картки здійснюється на підставі укладеного між оператором телекомунікацій та споживачем договору в порядку, передбаченому законодавством.
Закон набуває чинності з моменту його опублікування.
Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації у вересні 2012 року ініціювала прийняття подібного законопроекту за дорученням уряду в інтересах роботи правоохоронних органів. Тоді голова Держслужби Геннадій Резніков заявляв, що введення подібної норми не порушує права людини і допоможе в роботі правоохоронців.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас