0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

У І кв НАСК "Оранта" збільшила надходження страхових платежів на 44,7%


Національна акціонерна страхова компанія "Оранта" оголошує про фінансові результати своєї діяльності у першому кварталі 2003 року:

 • Страхові платежі – 56592,5 тис. грн.
 • Страхові виплати – 18662,5 тис. грн.
 • Кількість договорів страхування – понад 4,8 млн.
 • Кількість представництв – 548 у всіх регіонах України.

  Порівняно з аналогічним періодом 2002 року зростання обсягу надходжень страхових платежів без урахування державного обов’язкового особистого страхування на 44,7%, що свідчить про інтенсивну позитивну динаміку розвитку Компанії.

  Як повідомив Голова Правління Компанії Олександр Завада, у 2002 році в НАСК "Оранта" було проведено широкомасштабну реструктуризацію. Отже, успішний старт 2003 року є логічним підтвердженням ефективності впроваджених змін. За його словами, нові принципи фінансового менеджменту, запроваджені у минулому році, призвели до певного зниження фінансових показників діяльності НАСК "Оранта" – 2002 рік Компанія закінчила зі збитком у розмірі 5,998 млн. грн.

  “Це був свідомий крок, необхідний для забезпечення реального бізнес-планування із урахуванням середньо- та довгострокової перспективи розвитку”, – заявив О.Завада.

  “У 2002 році основним завданням для керівництва Компанії було впровадження кардинально нових принципів роботи із збереженням усіх традиційних переваг Компанії. І НАСК "Оранта" це вдалося”.

  • i

   Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  Дивись також
  Все, що ми знаємо про:Оранта
  В Контексті Finance.ua
  Опитування