0 800 307 555
0 800 307 555

Київський суд підтримав НАСК “Оранта” щодо неприпустимості зазіхань на її торгову марку


1 квітня 2003 року Київський апеляційний господарський суд не задовольнив апеляційну скаргу ВАТ “Страхова компанія “Оранта-Дніпро” і залишив без змін рішення господарського суду м. Києва про визнання недійсним свідоцтва на знак для товарів та послуг “Оранта-Дніпро”.

9 грудня 2002 року Господарський суд м. Києва прийняв рішення визнати недійсним свідоцтво на знак для товарів і послуг, видане на ім’я ВАТ “Страхова компанія “Оранта-Дніпро”. Згідно з Постановою суду, Державний департамент інтелектуальної власності Міністерства освіти і науки України зобов’язаний внести відповідні зміни до Державного реєстру знаків для товарів та послуг, а ВАТ “Страхова компанія “Оранта-Дніпро” заборонено використовувати знаки або позначення, що схожі до ступеню змішування зі знаком “Оранта”.

НАСК "Оранта" і надалі буде дотримуватися принципово категоричної позиції щодо своєї торгової марки. Компанія приділяє особливу увагу підтримці авторитету своєї торгової марки та дотриманню закону.

Довідка:

НАСК «Оранта» – лідер українського ринку класичного страхування, має унікальну представницьку мережу (548 представництв у всіх регіонах України), агентську мережу (понад 8,5 тис. агентів) і найбільшу в Україні кількість договорів страхування (понад 4,7 млн.).

Статутний капітал НАСК «Оранта» – 22,3 млн. грн., активи – 90,65 млн. грн., сформовані страхові резерви – 40,15 млн. грн.

За 2002 рік обсяг страхових платежів компанії склав 177,3 млн. грн., страхових виплат – 96,8 млн. грн.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua