0 800 307 555
0 800 307 555

Цього року підприємства туристичної галузі Криму сплатили понад 500 млн грн податків

Казна та Політика
150
За 11 місяців 2013 року податкові надходження від підприємств туристичної галузі Криму становили 542 млн грн. Про це Курортно-інформаційному центру повідомив перший заступник міністра курортів і туризму АРК Микола Маринов.
При цьому він підкреслив, що порівняно з аналогічним періодом 2009 року податкові надходження від підприємств галузі збільшилися в 2 рази. “І це при тому, що затверджено новий національний класифікатор видів економічної діяльності, в результаті чого з податків галузі за КВЕД “випали” кілька великих санаторіїв”, – зазначив Микола Маринов.
Як раніше повідомляв Курортно-інформаційний центр, з початку року в Криму зібрали 11,4 млн грн туристичного збору, що на 6,5% більше, ніж за аналогічний період 2012 року (10,7 млн ​​грн).
За матеріалами:
Діло
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас