0 800 307 555
0 800 307 555

Азаров - Яценюку - "ми ж з тобою завжди були на ти, але мені орден за СОТ на груди не вішали"

3809
Між лідером фракції “Батьківщина” Арсенієм Яценюком і прем’єром Миколою Азаровим виникла перепалка під час загальнонаціонального круглого столу щодо виходу з кризової ситуації. Арсеній Яценюк закликав прем’єра Миколу Азарова подати у відставку.
Це сталося після того, як Азаров запитав у Яценюка щодо відповідальності його політичної сили за газові контракти з Росією. Яценюк сказав: “Ви персонально тримаєтеся за крісло, замість того, щоб прийти в парламент, написати заяву і сказати: “я йду у відставку”.
На це Азаров відповів: “Батьківщина несе відповідальність за те, що ми переплачуємо 20 мільярдів за газ Росії, при тому що резерви Нацбанку становлять 20 мільярдів”. “Я свою сміливість маю і я прийму рішення, а ти май свою сміливість, Арсеній Петрович. Ми ж з тобою завжди були на ти”, – сказав Азаров.
“Хто підписав договір з Росією? І хто за СОТ отримав орден? Мені орден за СОТ на груди не вішали”, – сказав він.
За матеріалами:
Українська правда
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас