Ризик зростання попиту на валюту може призвести до обмежень НБУ на зняття депозитів - Moody`s


Ризик зростання попиту на валюту може призвести до обмежень НБУ на зняття депозитів - Moody`s

Міжнародне рейтингове агентство Moody`s заявило про зростання ризиків, що протести в Україні можуть спровокувати різке зростання попиту на іноземну валюту, тим самим погіршуючи і без того хитку ситуацію з ліквідністю в країні.

За коментарем агентства, Національний банк України для стабілізації валюти може спробувати ввести обмеження на зняття депозитів і обмін валюти.

Крім того, обслуговування боргу стане дорожчим, вважає Moody`s. Воно нагадує, що близько половини державного боргу номіновано в іноземній валюті та на його обслуговування до кінця 2014 року буде потрібно близько $10 млрд.

Нагадаємо, що раніше голова НБУ Ігор Соркін заявив, що за необхідності забезпечить рівновагу і нівелювання ризиків грошово-кредитного ринку. “Нацбанк за необхідності готовий збільшити свою участь на всіх сегментах грошово-кредитного ринку для забезпечення рівноваги та нівелювання усіх ризиків”, – сказав він у зверненні, розміщеному на сайті центробанку.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

  • !

    Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на агентство "Інтерфакс-Україна", в будь-якому вигляді суворо заборонено.

Сервіс підбору кредитів
  • Надішліть заявку
  • Дізнайтесь про рішення банку
  • Підтвердіть заявку та отримайте гроші
грн
Замовити кредит онлайн
В Контексті Finance.ua