Абоненти МТС скаржаться на проблеми зв'язку у Києві - ЗМІ
— Особисті фінанси
4009
В Києві у користувачів мобільної мережі МТС спостерігаються проблеми зі зв’язком. На це кияни активно скаржаться в соцмережах.
“У Києві проводиться планова заміна обладнання нашої мережі. На даний момент роботи ведуться на її найбільш завантажених ділянках. Через це можуть виникати обмеження в роботі сервісів мобільного зв’язку в деяких районах міста.
Ми постараємося зробити так, щоб мережа якнайшвидше повернулася в нормальний режим роботи”, – повідомили Delo.UA в “МТС Україна”.
За матеріалами: Діло
Поділитися новиною
