977
Майже бум: за 10 місяців в Україні побудували нерухомості на 45 млрд грн
— Нерухомість
У січні-жовтні 2013 року обсяг виконаних будівельних робіт підприємствами України становить 45,3 млрд гривень. Про це повідомили в прес-службі Мінрегіону.
У Мінрегіоні також зазначили, що по житловому будівництву обсяг виконаних будівельних робіт збільшився на 6,8% порівняно з відповідним періодом 2012 року і становить 8 млрд гривень.
Нагадаємо, із загальної кількості нерухомості, побудованої в Україні в поточному році, всього – 21,5% побудували в Києві. Водночас в поточному році Холдингова компанія “Київміськбуд” планує ввести в експлуатацію близько 300 тис. кв. м нерухомості.
“Сьогодні наша компанія веде роботи на 34 будівельних майданчиках. Цього року, я вважаю, ми перевищимо навіть найбільші наші очікування, вони будуть увінчані успіхом. Обсяг зданих квадратних метрів не лише житла, але і торгових центрів, паркувальних комплексів, буде більш ніж 300 тис. кв.м, а минулого року це було 220-230 тис кв.м”, – сказав президент “Київміськбуду” Ігор Кушнір.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною