У Києві обговорили ринок онлайн-кредитування


У Києві обговорили ринок онлайн-кредитування

Відбулася конференція «Бізнес інтернет-магазинів 2013»

7 листопада в Києві на НСК «Олімпійський» відбулась масштабна спеціалізована подія для онлайн і мультиканального рітейлу в Україні – сьома щорічна конференція «Бізнес інтернет -магазинів 2013» . Цього року вона пройшла вже в додатковому статусі виставки. Традиційний організатор конференції – OWOX. Золотим спонсором заходу виступила Фінансова Компанія «Центр Фінансових Рішень» (ТМ «КредитМаркет»).

Конференція зібрала понад 700 учасників з України та країн ближнього зарубіжжя. Гравці ринку змогли обмінятися досвідом та обговорити найбільш актуальні тренди електронної комерції. Крім того, в окремому залі було представлено більше 30 стендів і презентацій.

У секції «Платіжні системи» значний інтерес викликав виступ Катерини Мелеш, генерального директора компанії «Центр Фінансових Рішень» (ТМ «КредитМаркет» ) під назвою «Кредит в один клік. Версія 3.0». У ньому були розглянуті основні проблеми онлайн-кредитування, а також перспективи даного сегменту послуг на українському ринку.
Так, згідно зі статистикою, озвученою експертом, в off-line магазинах обсяги продажу товарів у кредит становлять близько 40-50%. У той же час ця цифра в on-line магазинах ледь сягає 5%. За словами Катерини Мелеш, подібна ситуація склалася в тому числі через нестачу досвіду і знань про онлайн-кредитування.

«За підсумками одного з останніх соціологічних опитувань з’ясувалося, що 49 % респондентів просто ніколи не чули про можливість придбати товар в інтернет-магазині в кредит. Інші або частково знають про неї, або ніколи не пробували здійснювати покупки подібним чином. Зі сторони on-line магазинів ситуація ще більш абсурдна: багато хто вважає, що он-лайн кредитування – це складно і незрозуміло, а умови купівлі в кредит ускладнять їх роботу», – розповіла Катерина. За словами експерта, це не більше ніж стереотип, і вже зараз існує можливість запустити сервіс on-line кредитування без складнощів, який збільшить обсяги продажів не менше ніж на 30%, забезпечить прозорий і якісний сервіс обслуговування, і при цьому дозволить працювати з будь-якою кількістю клієнтів, не змінюючи внутрішні процеси .

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Весь ринок:Казна та Політика Особисті фінанси
Все, що ми знаємо про:ЦФР
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua