0 800 307 555
0 800 307 555

Порятунок бюджету: Мінфін знову розмістить "короткі" ОВДП 12 листопада

Казна та Політика
668
Міністерство фінансів України на первинних аукціонах 12 листопада виставило на продаж доларові облігації внутрішньої державної позики з погашенням через 161 день.
Як йдеться в повідомленні Мінфіну, ці папери будуть пропонуватися разом з традиційними 2- і 3-річними доларовими облігаціями. Таку ж пропозицію валютних паперів Мінфін планує ще через тиждень – 19 листопада.
Аукціони з розміщення “коротких” доларових ОВДП з погашенням через 6-9 місяців за ставкою 8,75-9,3% річних Мінфін проводив відразу після введення валютних облігацій в кінці 2011 року. У 2012 році терміни розміщення були збільшені до року, а в поточному році Мінфін провів лише один аукціон з продажу 182-денних паперів у березні, на якому залучив $520,1 млн під середньозважену ставку 7,65% річних.
Після скорочення в жовтні коштів на єдиному казначейському рахунку майже в 10 разів (до 0,41 млрд грн) Мінфін змінив листопадовий графік первинних аукціонів ОВДП, включивши в нього щотижневе розміщення “надкоротких” гривневих ОВДП з погашенням через 21-28 днів і два аукціони “коротких” валютних облігацій.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас