0 800 307 555
0 800 307 555

ПР: якщо Тимошенко вже рік прикута до ліжка, чому вона досі не отримала інвалідність?

2552
“Регіонал” Вадим Колесніченко вважає, що якщо Юлія Тимошенко більше року перебування в лікарні “Укрзалізниці” не змогла вилікуватися, вона мала б отримати інвалідність.
Про це він заявив в ефірі програми “Свобода слова” на телеканалі ICTV.
“Нам розповідають про те, як страждає нещасна Тимошенко. А чомусь ніхто не замислився, чому ж вона, власне, рік прикута до ліжка, не рухається, до цих пір не отримала інвалідність?” – Сказав політик.
Він нагадав, що будь-яку людину, яка протягом щонайменше чотирьох місяців не ходить на роботу через перебування на лікарняному, звільняють і переводять на інвалідність.
“Одна маленька деталька – вона (Тимошенко) ніяк не хоче здати кров ні нашим лікарям, ні австралійським, ні з клініки “Шаріте”, – сказав нардеп.
За матеріалами:
ICTV
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас