Вчені створили вегетаріанське м'ясо


Вчені створили вегетаріанське м'ясо

У Європі групою вчених був створений унікальний продукт – вегетаріанське м’ясо, яке зовні і за смаком схоже на звичайне м’ясо тварини, але при цьому на 100% складається з овочів.

Вегетаріанський варіант м’яса був розроблений віденськими вченими з Університету природних ресурсів та наук про життя спільно з колегами з Університету Вагенінгена, а також співробітниками 11 компаній, що займаються виробництвом продуктів харчування.

Ініціатор проекту LikeMeat Флоріан Уайльд, дослідник з Інституту Фраунгофера розповів, що виготовлення цього продукту не несе ніякої екологічної небезпеки.

Замінник м’яса рослинного походження, який планують у недалекому майбутньому випускати в промислових масштабах, повинен відрізнятися низькою вартістю і тривалим терміном зберігання. В ідеалі даний продукт підійде не тільки вегетаріанцям, але також і людям, котрі страждають на алергію.

Прототип фабрики з виробництва вегетаріанського м’яса вже отримано вченими в лабораторних умовах. Мініатюрна фабрика виготовляє лист м’яса, товщина якого становить один сантиметр, потім продукту надається необхідна форма.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
Опитування
Топ новини
Обговорюють

Читають

В Контексті Finance.ua