0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Airbus отримав замовлення Japan Airlines на 56 літаків загальною вартістю $ 9,5 млрд


Airbus отримав замовлення Japan Airlines на 56 літаків загальною вартістю $ 9,5 млрд

Французький авіабудівний концерн Airbus SAS отримав перше замовлення від Japan Airlines Co.: Японська авіакомпанія замовила 56 широкофюзеляжних літаків Airbus загальною вартістю $ 9,5 млрд.

Зокрема, Airbus поставить Japan Airlines 18 літаків A350 – 900 і 13 більших A350-1000. Замовлення на літаки серії A-350 для Airbus є найбільшим в цьому році.

Угода з Japan Airlines надасть французькому концерну доступ до японського ринку, де авіакомпанії використовують в основному літаки Boeing. Рішення Japan Airlines про придбання літаків Airbus послідувало за відстрочкою поставок літаків Boeing-787 Dreamliner, а також низкою інцидентів з літаками американського концерну через проблеми з джерелами живлення в них.

Замовлення Japan Airlines стало для Airbus найбільшим за обсягом, розміщеним японської авіакомпанією. Поставка літаків запланована на 2019, відзначають в Airbus.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

Дивись також
В Контексті Finance.ua
Опитування