0 800 307 555
Finance.ua розвивається і оновлює головну
Finance.ua - це не тільки стрічка новин. Ми вкладаємо багато сил у створення сервісів порівняння кредитів, депозитів і банківських карт. А наша редакція публікує багато путівників по вибору фінансових послуг і розповідає як не переплачувати.
Щоб показати все це читачам, ми винайшли головну сторінку сайту заново.

Moody's знизило рейтинги 11 українських банків


Moody's знизило рейтинги 11 українських банків

Міжнародне рейтингове агентство Moody’s Investors Service знизило рейтинг 11 українських банків і однієї лізингової компанії.

Як йдеться в повідомленні агентства, було знижено рейтинги наступних банків: Приватбанку, Ощадбанку, Укрексімбанку, Райффайзен Банку Аваль, Промінвестбанку, Ощадбанку, Першого українського міжнародного банку (ПУМБ), ОТП Банку, банку Південний, банку Кредит Дніпро, Укрінбанку і довгостроковий рейтинг за національною шкалою Райффайзен Лізинг Аваль.

Зокрема агентство знизило рейтинги Приватбанку наступним чином: довгостроковий у національній валюті з B2 до Саа1, довгостроковий в інвалюті – з Саа1 до Саа2, рейтинг за нацшкалою – з А3.иа до Ba3.ua.

Наголошується, що рейтинги Ощадбанку знижено таким чином: довгостроковий у національній валюті з B3 до Саа1, довгостроковий в інвалюті – з Саа1 до Саа2, рейтинг за національною шкалою – з Ваа3.иа до Ba3.ua. Пониження рейтингів Укрексімбанку було наступним: довгострокового у національній валюті – з B3 до Саа1, довгострокового в інвалюті – з Саа1 до Саа2.

Moody’s знизило рейтинги “Райффайзен Банку Аваль” таким чином: довгострокового у національній валюті – з B2 до Саа1, довгострокового в інвалюті – з Саа1 до Саа2, рейтинг за національною шкалою – з А3.иа до Ba3.ua.

Рейтинги ПІБу знижені так: довгостроковий у національній валюті з B3 до Саа1, довгостроковий в інвалюті – з Саа1 до Саа2, рейтинг за національною шкалою – з Ваа3.иа до Ba3.ua. Пониження рейтингів Ощадбанку було таким: довгострокового у національній валюті – з B2 до Саа1, довгострокового в інвалюті – з Саа1 до Саа2, рейтинг за національною шкалою – з А3.иа до Ba3.ua.

Водночас, агентство знизило рейтинги Пумб наступним чином: довгострокового у національній валюті – з B3 до Саа1, довгострокового в інвалюті – з Саа1 до Саа2, рейтинг за національною шкалою – з Baa3.ua до Ba3.ua.

При цьому рейтинги ОТП Банку знижені так: довгостроковий у національній валюті з B2 до Саа1, довгостроковий в інвалюті – з Саа1 до Саа2, рейтинг за національною шкалою – з А3.иа до Ba3.ua. А рейтинги банку Південний знижені таким чином: довгостроковий у національній валюті з B3 до Саа1, довгостроковий в інвалюті – з Саа1 до Саа2, рейтинг за національною шкалою – з Ваа3.иа до Ba3.ua.

Рейтинги Банку Кредит-Дніпро знижені так: довгостроковий у національній валюті з B3 до Саа1, довгостроковий в інвалюті – з Саа1 до Саа2, рейтинг за національною шкалою – з Ваа3.иа до Ba3.ua. Moody’s також знизило рейтинг Укрінбанку в національній валюті з B3 до Саа1, довгостроковий в інвалюті – з Саа1 до Саа2, рейтинг за національною шкалою – з Ваа3.иа до Ba3.ua.

Разом з тим, Moody’s залишив незмінними довгострокові рейтинги банку в національній валюті – Фінанси і Кредит та VAB Банку на рівні Caa1, поставивши їх на перегляд з можливістю зниження.

Водночас агентство знизило довгострокові рейтинги в іноземній валюті банку Фінанси і Кредит та VAB Банку з рівня Caa1 до рівня Саа2, а також рейтинги банків даних за національною шкалою з рівня Ba2.ua до рівня Ba3.ua і з рівня Ba1.ua до рівня Ba3.ua відповідно.

Крім того, агентство знизило рейтинги лізингової компанії “Райффайзен Лізинг Аваль”: довгостроковий рейтинг за національною шкалою з рівня Ваа3.иа до Ba3.ua і помістило його на перегляд з можливістю подальшого зниження.

Як повідомлялося, Moody’s 21 вересня знизило рейтинг єврооблігацій України до “Саа1” з “B3” і помістило його на перегляд для можливого подальшого зниження.

Агентство пояснює таке рішення зростаючою стурбованістю щодо зовнішньої ліквідності країни, невизначеністю переговорів з Міжнародним валютним фондом (МВФ) і погіршенням відносин з Росією.

Moody’s також вказало, що при перегляді рейтингу воно буде враховувати динаміку валютних резервів, статус переговорів з МВФ і результат саміту у Вільнюсі, а також реакцію Росії на нього.

  • i

    Якшо Ви помітили помилку, виділіть необхідну частину тексту й натисніть Ctrl+Enter, щоб повідомити про це нам.

В Контексті Finance.ua
Опитування