60% житла в Україні є небезпечним для життя людини - експерт
— Нерухомість
1901
Більше 60% житла в Україні є шкідливим і небезпечним для здоров’я людини. Про це сьогодні на прес-конференції сказав виконавчий директор Української федерації роботодавців охорони здоров’я України Станіслав Лісників.
“Понад 60% житла в Україні потенційно шкідливе і небезпечне для життєдіяльності людини”, – сказав експерт. Він зазначив, що постійне перебування людини в потенційно небезпечному приміщенні є причиною серйозних захворювань.
“Ці хвороби можуть проявлятися від простою головного болю або падіння працездатності, і закінчуватися хронічними захворюваннями”, – застеріг експерт.
При цьому він розповів, що тільки 10% людей усвідомлюють, що житло робить негативний вплив на їх здоров’я.
За матеріалами: УНН
Поділитися новиною
