Опалювальний сезон у Києві розпочнеться не пізніше 15 жовтня, - Попов — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Опалювальний сезон у Києві розпочнеться не пізніше 15 жовтня, - Попов

537
Опалювальний сезон у м. Києві почнеться не пізніше 15 жовтня 2013 р. Про це повідомив голова КМДА Олександр Попов.
“Ми включає 15 жовтня за будь-яких обставин, тому що ми вже по практиці знаємо, що 15-го може бути тепло, а 17-го дуже холодно, а мереж багато, багато споживачів, і потрібен час, щоб подати тепло в кожну квартиру. У цей час у минулому році у нас був рекорд по терміну підключення – близько 10 днів. За 10 днів ми підключили все місто. Тому ми починаємо трохи раніше, спочатку соціальна сфера: лікарні, дитячі садки, школи, а потім житловий фонд, тому 15 жовтня у нас точно вже буде тепло”, – запевнив Попов.
Він додав, що тепло підключать раніше, якщо 3 дні поспіль температура буде нижче 8 градусів Цельсія.
“Теплові мережі та технології готові, тому однозначно, якщо буде необхідність, то ми зможемо підключити”, – підкреслив Попов.
Відзначимо, раніше сьогодні чиновник заявив, що в Києві 730 об’єктів залишаються без гарячої води. Раніше Попов заявляв, що в Києві міняють кілометри трубопроводів, через це в частині міста немає гарячої води. За його словами, в місті укладаються сучасні конструкції, автоматизована диспечерська система, нові магістралі. Для підготовки до опалювального сезону використовуються близько 200 млн гривень. При цьому деякі мікрорайони Києва залишаються без гарячої води з травня-червня.
При цьому “Київенерго” має перед НАК “Нафтогаз України” заборгованість в сумі 2,1 млрд грн. За словами київських чиновників, основною причиною заборгованості є невиконання зобов’язань бюджету з компенсації різниці в тарифах. “Київенерго” займається забезпеченням Києва електричною та тепловою енергією, поєднуючи процеси виробництва, транспортування і збуту енергоресурсів.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас