Грецькі монастирі підозрюють у фінансових махінаціях - виявлено тисячі фіктивних рахунків на підставних осіб — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Грецькі монастирі підозрюють у фінансових махінаціях - виявлено тисячі фіктивних рахунків на підставних осіб

Світ
421
Спеціальна служба міністерства фінансів Греції з розслідування фінансових злочинів після перевірки монастирів виявила тисячі фіктивних рахунків на підставних осіб, в тому числі в’язнів, пише видання “Етнос”.
Згідно з результатами перевірок, десятки монастирів у Греції брали участь в отриманні незаконних субсидій, надаючи фальшиві документи. Фіктивні рахунки державі пред’являли тисячі фермерів, пенсіонерів, підприємців, ув’язнених і священиків. Виявлено 4,103 тисячі емітентів підроблених і фіктивних рахунків.
Найбільш поширеною практикою в таких випадках було наймання монастирями для робіт місцевих підрядників. У фіктивних рахунках ціна за виконані роботи завищувалася в рази, а різниця між реальною вартістю і сумою рахунку привласнювалась.
“Згідно з розслідуванням, десятки монастирів брали участь у виписці підроблених рахунків. З них відзначився монастир Симонапетра (“Симонов камінь” на Афоні), який виписав рахунки на €600 тисяч, в тому числі на ім’я ув’язненого у в’язниці міста Діавата (поблизу Салонік). Ув’язнений був названий підрядником на роботи з реставрації “, – пише видання.
В іншому монастирі – на Криті – виявлено фіктивні рахунки на €270 тисяч.
Загалом перевірки у Греції виявили підроблених і фіктивних рахунків на €5 мільярдів. “Варто зазначити, що ця сума за підсумками перевірки лише 20% порушень, які розслідувалися”, – пише грецьке видання.
Як відомо, влада Греції провадить жорсткі реформи заради економії та отримання кредитів міжнародої спільноти для обслуговування зовнішнього боргу.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас