Колесников звинуватив "Укрзалізницю" в поломках експресів Hyundai — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Колесников звинуватив "Укрзалізницю" в поломках експресів Hyundai

5763
Народний депутат України, екс-віце-прем’єр-міністр Борис Колесников вважає, що 70% провини в зимових поломках швидкісних поїздів Hyundai лежить на залізниці України.
“Ми перевезли вже майже два мільйони пасажирів на Hyundai, і експертиза показала, що 70% провини за їх зимові поломки лежить на залізниці України. Я вибачився перед усіма пасажирами, але у мене ж є питання до тодішнього керівництва залізниці й сьогоднішнього керівництва Міністерства транспорту: чому таке недбале ставлення до експлуатації? Чому згоріла підстанція? А є просте пояснення: тому що комп’ютер будь-якого – корейського, японського, німецького – поїзда не розуміє, чому контакти підвішені на різній висоті. є 30% провини Hyundai, вони практично усунули це”, – зазначив Колесников.
Він також додав, що квитки на швидкісний поїзд Hyundai коштують зовсім недорого, а навіть навпаки – “це економ-варіант”.
“Квитки здаються дорогими, тому що сьогодні за плацкартний вагон пасажир платить 25% вартості, за купейні – 36-37%. Якщо ввести реальні ціни по собівартості на плацкартні та купейні вагони, то за квитками на Hyundai черга буде на два роки вперед. Ви ж самі розумієте, що витрати на швидкісний поїзд набагато менші. Нема по два провідники на вагон, немає цього лахміття, немає змінних локомотивів… І взагалі, Hyundai виконують розклад на 98%, а класичні поїзди – на 88 %… Тобто, кампанія проти них – це було замовлення”, – сказав Колесников.
Нагадаємо, 20 грудня 2012 року компанія Hyundai принесла вибачення за заподіяні українським пасажирам незручності при користуванні швидкісними електропоїздами і почала роботи з ліквідації несправностей.
За матеріалами:
ОстроВ
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас