СБУ почала масштабні перевірки київських ТВ-провайдерів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

СБУ почала масштабні перевірки київських ТВ-провайдерів

Кримінал
2550
Служба безпеки України і Держслужба інтелектуальної власності почали перевірки київських телевізійних провайдерів, шукаючи порушення ними авторських прав.
Як повідомляє видання “Капітал”, однією з перших в поле зору відомств потрапила компанія “Ланет” (входить до десятки найбільших в Україні). Представник Держслужби склав протокол про порушення авторських прав, незважаючи на протести провайдера, який намагався довести, що він не мовник, а ретранслятор каналів, які якраз і домовляються з правовласниками.
“Перевіряючі намагаються застосувати до нас норми закону по публічних трансляціях контенту в барах, ресторанах та інших громадських місцях. Хоча ми кабельний оператор і не маємо з цим нічого спільного”, – розповів технічний директор “Ланет” Антон Марчук.
Перевірку компанії ініціювала СБУ за зверненням правовласників – асоціації “АРМА-Україна” та Українського музичного альянсу. Перша в цілому поскаржилася на 10 провайдерів у Києві та області, друга – на 15 київських компаній.
Якщо порушення провайдерами авторських прав буде доведено, їм загрожують штрафи в розмірі від 170 до 3400 гривень. Крім того, вони можуть залишитися без серверів, на яких розміщений контент, та іншого обладнання.
За матеріалами:
Капітал
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас