Жіночий фактор: глава Yahoo похвалилася запаморочливим стрибком акцій і зростанням аудиторії — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Жіночий фактор: глава Yahoo похвалилася запаморочливим стрибком акцій і зростанням аудиторії

Технології&Авто
347
Аудиторія інтернет-компанії Yahoo вперше за останні три роки почала зростати, і за рік збільшилася приблизно на 20%. Про це заявила генеральний директор компанії Марісса Майєр в рамках конференції TechCrunch у Сан-Франциско.
Як стало відомо, управлінець повідомила, що зараз портали Yahoo щомісяця відвідують близько 800 млн осіб. За словами Майєр, 800 млн відвідувачів – це не рахуючи аудиторії недавно купленого сервісу Tumblr. Також вона визнала, що хоча у Yahoo зріс трафік, сама інтернет-компанія ще не знайшла універсального рецепту для його якісної монетизації.
Глава Yahoo також повідомила, що за останній рік цінні папери Yahoo виросли в ціні майже вдвічі. Звернемо увагу, що посаду генерального директора Yahoo Майєр займає 15 місяців, а раніше вона була в команді топ-менеджерів Google.
Крім вищесказаного підкреслимо, що акції Yahoo за останній рік показали чи не найкращу динаміку серед всіх цінних паперів американських інтернет-компаній, що торгуються на біржі. З середини липня 2012 року вони зросли на 88%. Для порівняння, у Facebook аналогічний показник склав мінус 13%, у Google – плюс 60%, у Ebay – плюс 43%.
За матеріалами:
cybersecurity.ru
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас