S&P підтвердило рейтинги Львова й Івано-Франківська — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

S&P підтвердило рейтинги Львова й Івано-Франківська

403
Служба кредитних рейтингів Standard & Poor’s підтвердила рейтинги українських міст Львів та Івано-Франківськ. Про це свідчать опубліковані сьогодні звіти рейтингового агентства.
Зокрема, S&P підтвердив довгостроковий кредитний рейтинг Львова на рівні “ССС+” і його рейтинг за національною шкалою “uaBB”. Прогноз – “позитивний”.
“Стримуючий вплив на рівень рейтингів Львова чинять система суспільних фінансів України, яку ми вважаємо “волатильною і недофінансованою”, низький рівень добробуту і низький рівень гнучкості доходів і витрат бюджету. Крім того, рейтинги відображають нашу думку про дуже негативні показники ліквідності. Незважаючи на вжиті містом заходи з врегулювання неодноразових затримок платежів за умовною гарантії, виданої Міністерству фінансів України, ця ситуація обумовлює нашу думку про якість фінансового управління як “надзвичайно негативне” за міжнародними мірками. Рейтинговим чинником, що обмежує кредитоспроможність, також є значний обсяг умовних зобов’язань, пов’язаних з муніципальними підприємствами”, – йдеться у звіті рейтингового агентства.
При цьому S&P підтвердив довгостроковий рейтинг Івано-Франківська на рівні “В” і його рейтинг за національною шкалою “uaА-”. Прогноз “негативний” відображає аналогічний прогноз по суверенних рейтингах України.
Серед стримуючих факторів для Івано-Франківська S&P називає систему суспільних фінансів України, відносно низький рівень добробуту, “негативну” якість управління, низький рівень гнучкості доходів і видатків бюджету, негативні показники ліквідності та помірні ризики, притаманні умовними зобов’язаннями організацій, пов’язаних з державою (ОСГ), які характеризуються слабкими фінансовими результатами. Вплив цих негативних факторів компенсується низьким рівнем боргу міста і помірно високими показниками виконання бюджету.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас