Китай інвестує 350 млн дол в будівництво торгового центру в Києві — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Китай інвестує 350 млн дол в будівництво торгового центру в Києві

Нерухомість
1825
Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов провів зустріч з представниками китайської державної компанії Guangdong Provincial Communications Group і обговорив перспективи будівництва українсько-китайського комерційно-торговельного центру в столиці. Про це йдеться на сайті КМДА.
Запланована площа під забудову в рамках проекту становить 180 тис. кв. м, а обсяг інвестицій – близько 350 млн дол.
Під час зустрічі китайська сторона також виявила зацікавленість у будівництві Великої кільцевої дороги на умовах концесії і фабрики з виробництва будівельних матеріалів.
Попов зазначив, що для будівництва фабрики і комерційно-торговельного центру місто може виділити майданчика на території майбутнього технопарку в Деснянському районі. Також він додав, що Київ готовий вести переговори щодо будівництва не тільки Великої кільцевої дороги, але і підземних тунелів, які повинні розвантажити транспортні артерії міста.
Заступник голови КМДА Руслан Крамаренко зазначив, що ці проекти можуть стати частиною реалізації “Стратегії розвитку Києва до 2025 року”, якою передбачено переміщення ділової та робочої активності з центру міста.
Зазначимо, що до основних видів діяльності компанії Guangdong Provincial Communications Group відносяться інвестиції в швидкісні автостради, будівництво та експлуатація, автомобільні перевезення та сучасна логістика. В кінці 2012 р. сумарні активи компанії оцінювалися в 45 млрд дол.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас