Знижки зробили свою справу: єгиптяни самі врятували туристичну галузь, замінивши іноземців — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Знижки зробили свою справу: єгиптяни самі врятували туристичну галузь, замінивши іноземців

Світ
1105
Кількість туристичних візитів до Єгипту в липні склала 765 тис., що на 25% менше у порівнянні з аналогічним періодом минулого року, повідомляє видання Ahram Online з посиланням на дані центрального агентства громадської мобілізації і статистики Єгипту (CAPMAS).
Згідно з цими даними, різке падіння туристичних візитів до Єгипту в липні зафіксовано після стабільного зростання в першій половині року. При цьому загальна кількість туристичних прибуттів з січня по липень 2013 досягла майже 6,7 млн, що на 8% нижче показника 2012 року.
Як наголошується в повідомленні, падіння турпотоку в липні пов’язане з ситуацією, що загострилася в країні після того, як 3 липня після масових протестів військові усунули від влади президента-ісламіста Мухаммеда Мурсі. Дедалі частіші заворушення відлякали туристів.
Для того, щоб підтримати тургалузь, єгипетський уряд виступило з ініціативою заохочення внутрішнього туризму, яке включає зниження цін для єгиптян на турпакети, а також на авіаквитки та проживання в 4-5* готелях.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас