Чим запам'яталася середа: "віртуальний прорив" Азарова на 4G, Укрпошта захотіла стати банком — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Чим запам'яталася середа: "віртуальний прорив" Азарова на 4G, Укрпошта захотіла стати банком

1467
Роботодавців будуть дотувати за працевлаштування молодих матерів
Роботодавцям, які беруть на роботу молодих матерів, які будуть виходити з декретної відпустки, виплачуватимуть 12 прожиткових мінімумів. Про це повідомила голова Державної служби зайнятості Марина Лазебна. “Якщо мама після закінчення відпустки по догляду за дитиною не змогла з нашою допомогою знайти роботу, то ми запропонуємо їй дотувати працевлаштування і роботодавець, який прийме її на роботу хоча б на рік, отримає від служби зайнятості 12 прожиткових мінімумів”, – сказала вона.
Молдова завдає удар у відповідь: Конституційний суд зірвав передачу Кишинівського аеропорту компанії з РФ
Конституційний суд Молдови зупинив дію постанови уряду про передачу Кишинівського міжнародного аеропорту в концесію російській компанії. Аеропорт у Кишиневі зданий в концесію на 49 років російському консорціуму Авіа-інвест. ЗМІ повідомляли, що консорціум повинен був провести модернізацію аеропорту, інвестувавши в нього більше 240 млн євро. Тепер дія відповідної постанови призупинена до розгляду питання по суті.
Укрпошта захотіла стати банком
Державне підприємство поштового зв’язку Укрпошта зацікавлене в отриманні банківської ліцензії. “Наша ідея полягає в тому, щоб Укрпошта мала банківську ліцензію, могла відкривати свої власні рахунки. Тобто, щоб поштова адміністрація отримала право надавати банківські послуги населенню”, – розповів гендиректор підприємства Костянтин Кривенко в інтерв’ю.
Імпорт авто в Україну може бути припинений на 6 місяців
З 1 вересня 2013 припинився імпорт автомобілів в Україну, і це може тривати до півроку. Про це сьогодні заявив голова Всеукраїнської асоціації автоімпортерів і дилерів (ВААІД) Олег Назаренко. “Для того щоб поставити автомобіль на облік в ДАІ, необхідна довідка про сплату утилізаційного збору. Але поки ніхто не може видати цю довідку”, – зазначив глава ВААІД. Назаренко уточнив, що імпортні автомобілі зараз завозять на ліцензовані митні склади, де вони мають право зберігатися, згідно митного кодексу, не більше року.
Віртуальний прорив: Янукович доручив Азарову реалізувати проект “Відкритий світ” на базі 4G
Президент України Віктор Янукович дав доручення Прем’єр-міністру України Миколі Азарову щодо забезпечення реалізації національного проекту “Відкритий світ”, передає прес-служба Глави держави. З метою забезпечення ефективної реалізації національного проекту “Відкритий світ” – створення інформаційно-комунікаційної освітньої мережі національного рівня на базі технологій радіозв’язку четвертого покоління, впровадження Національної стратегії розвитку освіти в Україні на період до 2021 року Президент доручив це М.Азарову.
За матеріалами:
Finance.ua
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас