Nokia посміялася над Apple: наслідування - найкраща форма лестощів — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Nokia посміялася над Apple: наслідування - найкраща форма лестощів

Світ
3026
Компанія Nokia, мобільне відділення якої кількома днями раніше було повністю викуплено Microsoft, пожартувала над представленими напередодні смартфонами Apple iPhone 5C в різнокольорових корпусах, назвавши їх лестощами на свою адресу.
“Спасибі, Apple. Наслідування – найкраща форма лестощів”, – йдеться в повідомленні, розміщеному в Twitter-акаунті британського офісу Nokia, яке супроводжується картинкою з раніше представленими різнокольоровими смартфонами Nokia лінійки Lumia.
Трохи пізніше британський офіс Nokia випустив ще одне Twitter-повідомлення на адресу нового iPhone 5S, який, крім темно-сірого і білого, буде доступний в корпусі золотого кольору.
“Справжні гангстери не використовують золоті телефони”, – наголошувалося в повідомленні.
Крім того, інший конкурент Apple – компанія Samsung – викупила одну з трендових тем на Twitter в день презентації iPhone, і просувала з її допомогою новий смартфон Galaxy Note 3 та годинник Galaxy Gear.
Нагадаємо, що акції Apple впали до кінця торгів вівторка на 2,3% після презентації iPhone 5S і iPhone 5С. Вартість однієї акції до завершення сесії на біржі NASDAQ опустилася до $ 494,64. Експерти пов’язують зниження вартості цінних паперів з тим, що характеристики нових моделей Apple не вдалося зберегти в таємниці. У той же час, деякі аналітики не виключають, що продажі двох нових моделей виявляться успішними.
За матеріалами:
РІА Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас