Торік 1,35 млн українців, які працюють в РФ, перерахували на батьківщину $ 6 млрд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Торік 1,35 млн українців, які працюють в РФ, перерахували на батьківщину $ 6 млрд

Особисті фінанси
391
Торік 1 млн 350 тис.. українців, які працюють в Росії, перерахували на батьківщину близько 6 млрд доларів. Про це сьогодні в ході відеомосту Москва-Київ сказав директор Департаменту розвитку інтеграції Євразійської економічної комісії Віктор Спаський.
Він зазначив, що на сьогодні “перед президентами трьох країн-членів Митного союзу стоїть завдання до 1 січня 2015 року, коли має вступити в дію союзний договір в Євразійському економічному союзі, усунути всі бар’єри на шляху 4 свобод – свободи руху товарів, послуг, капіталу і робочої сили”. Але цих бар’єрів не буде тільки у членів Митного союзу. Ті, хто за рамками Митного союзу, не отримають таких переваг”, – підкреслив він.
За словами експерта, це важливо для України, зокрема, в питанні робочої сили. Адже, як навів дані В.Спаський, на території РФ працює 1 млн 350 тис.. українців.
“Ці люди перевели в Україну більше 3 млрд доларів і це тільки банківські перекази, тобто всього близько 6 млрд”, – зазначив експерт.
За підрахунками Спаського, 6 млрд доларів – це в 2 рази більше, ніж Україна експортує готової продукції до Європи. “Буде складніше працювати українцям на території Митного союзу, якщо Україна не буде його членом? Напевно так”, – підсумував російський експерт.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас