Кожен 4-й офісний працівник в Україні збирає компромат на начальство — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Кожен 4-й офісний працівник в Україні збирає компромат на начальство

Кримінал
891
Спілкування з керівництвом часто виходить за межі одного лише обговорення робочих питань. Як виявилося, підлеглі добре обізнані не тільки про професійні якості начальника, а й про його особисте життя. При цьому жінки уважніше придивляються до свого безпосереднього керівника. Про це свідчать дані опитування, проведеного кадровим порталом hh.ua.
Дві третини офісних працівників можуть розповісти про професійний досвід керівника і назвати дату його народження. 65% опитаних знають марку автомобіля начальника, а 63% – рівень його освіти. У п’ятірку найбільш відомих деталей про керівництво увійшли також імена дітей та другої половинки (більше 50% підлеглих знають, як їх звати).
Кожен третій офісний працівник знає хобі начальника, його особливі звички, імена родичів. 12% опитаних можуть назвати кличку домашнього улюбленця.
Гарна пам’ять офісних співробітників не привід для радості керівників. Крім дати народження і захоплень, кожен четвертий працівник володіє компрометуючою інформацією про свого начальника.
Чим вища посада начальника, тим більше особистої інформації знають про нього підлеглі. При цьому професійні якості та розмір заробітної плати для багатьох співробітників залишаються загадкою.
За матеріалами:
HeadHunter
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас