Хрущовки навіки: у Києві в найближчі роки не буде реконструкції старого житлового фонду — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Хрущовки навіки: у Києві в найближчі роки не буде реконструкції старого житлового фонду

Нерухомість
629
Голова Київської міської державної адміністрації Олександр Попов вважає, що в Києві в найближчі роки не буде реконструкції старого житлового фонду. Про це він повідомив сьогодні під час прямої телефонної лінії в “Комсомольській правді в Україні”.
“На рахунок реконструкції старого житлового фонду, то ми готові говорити з інвесторами, якщо вони хочуть вкладати свої гроші в реконструкцію цілих районів. Проблема в тому, що зараз такий проект їм невигідно робити… У найближчі роки перспективи в активній реалізації таких проектів я не бачу. Тільки якщо буде зміна економічної ситуації”, – сказав Попов.
Нагадаємо, що Міністерство регіонального розвитку та будівництва (Мінрегіон) планує до кінця 2013 р. розробити пілотний проект знесення старих хрущовок і будівництва на їх місці нових будинків.
За словами глави Мінрегіону Геннадія Темника, цей проект, швидше за все, полягатиме в тому, що будуть побудовані нові будинки, куди мешканцям старих хрущовок запропонують переселитися.
“На місці цієї хрущовки планується потім побудувати новий будинок і запропонувати жителям повернутися сюди, на місце, де вони жили, в новий будинок або залишитися, де зараз живуть”, – зазначив він.
За матеріалами:
РБК-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас