Перезавантаження Ради: ПР підтвердила, що з'являться 2 нові фракції — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Перезавантаження Ради: ПР підтвердила, що з'являться 2 нові фракції

1971
Партія регіонів проводитиме зміни до регламенту Верховної Ради, щоб зробити можливим створення ще двох фракцій. Відповідну заяву зробив народний депутат, заступник голови фракції Партії регіонів Михайло Чечетов.
“Головна мета – підвищити ефективність і конструктивізм роботи парламенту. Ефективність і конструктивізм роботи парламенту безпосередньо залежать від ступеня структурованості парламенту. Чим вище ступінь структурування – тим ефективніше він може працювати”, – заявив Чечетов.
За словами нардепа, ініціатива створення нових фракцій виходить від депутатів мажоритарників. “Кожен з депутатів мажоритарників зрозумів, що один у полі не воїн. Сам у парламенті нічого не вирішиш: ти написав закон, а хто буде твій закон підтримувати. Вони вже хочуть структуруватися і самоорганізуватися в якусь групу”, – зазначив політик.
Заступник голови фракції вважає, що оптимальною кількістю фракції було б 15 чоловік. “Тепер виникає питання: а яка величина фракції має бути? Самі мажоритарники хочуть організувати фракцію. Сьогодні чисельність фракції повинна бути не менше, ніж мінімальна чисельність фракції в парламенті – 32 людини у комуністів. Виникає питання, що доцільно знизити поріг формування фракції. Зробили не 32, а десь 15-16. Тоді у мажоритарника з’явиться вибір: йти в групу депутатів, де твої однодумці, або піти в іншу, або не втекти. Тоді з’являється альтернатива вибору. На сьогоднішній день така проблема стоїть і ми будемо її вирішувати за рахунок змін у регламент і зменшення чисельності нових фракцій десь до 16-17 осіб”, – резюмував він.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас