Янукович: лідери опозиції наштовхують і мене на думку про участь у виборах-2015 — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Янукович: лідери опозиції наштовхують і мене на думку про участь у виборах-2015

1720
Президент України Віктор Янукович у 2014 році відзвітує про виконання передвиборної програми, а потім вирішить, чи буде брати участь у виборах президента в 2015 році.
В інтерв’ю телеканалу “Україна” Янукович сказав, що лідери опозиції наштовхують і його на думку про участь у виборах. Але його голова, додав президент, в даний час “забита іншим”.
“Я виконую ту програму, з якою йшов на вибори в 2010 році. Коли я відзвітую за цією програмою перед українським народом… думаю, що звіт буде вже в 2014 році… тоді я зможу – в першу чергу самому собі – дати відповідь і прийняти рішення з цього питання”, – сказав президент.
При цьому він підкреслив, що зараз витрачає всі сили на боротьбу з економічною кризою. “Сьогодні я всі свої сили, весь час спрямовую на те, щоб економічна криза менше проникала в нашу країну і негативно впливала на економіку”, – заявив глава держави.
Нагадаємо, президентські вибори пройдуть у березні 2015 року. Раніше про свою можливості взяти участь у президентських перегонах заявив лідер партії “УДАР” Віталій Кличко. З’їзд партії “Батьківщина” у червні прийняв рішення висунути екс-прем’єра Юлію Тимошенко єдиним кандидатом у президенти.
За матеріалами:
Дзеркало Тижня
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас