Глобальний газовий апетит: у розвідку газових родовищ в Україні вкладуть $ 3 млрд — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Глобальний газовий апетит: у розвідку газових родовищ в Україні вкладуть $ 3 млрд

Енергетика
595
Міністр енергетики та вугільної промисловості Едуард Ставицький прогнозує вкладення $ 3 млрд інвестицій у геологорозвідку газових родовищ в період з 2014 по 2017 рік. Про це він сказав під час Години питань до Кабінету Міністрів у Верховній Раді.
“Тому я розраховую, що найближчим часом, а саме в період з 2014 по 2017 рік, тільки в геологорозвідку буде вкладено приблизно 3 млрд доларів. Це потужний поштовх для того, щоб у майбутньому повністю забезпечити країну газом власного видобутку”, – сказав міністр.
Нагадаємо, Chevron Ukraine B.V. (Нідерланди, 100% дочірня компанія Chevron) має намір інвестувати $ 25 млрд в розробку і видобуток газу сланцевих порід на Олеській газовій площі (Львівська та Івано-Франківська області). Прогнозні ресурси Юзівського родовища оцінюються в 4 трлн куб. м газу, в тому числі нетрадиційні (сланцевий газ і газ із щільних пісковиків).
24 січня британсько-нідерландський концерн Shell і “Надра Юзівська” (Київ) підписали угоду про розподіл продукції щодо Юзівської газової площі (Донецька та Харківська області).
За матеріалами:
Українські Новини
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас