Медикам необхідно надати можливість офіційно заробляти стільки, скільки вони зможуть - міністр — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Медикам необхідно надати можливість офіційно заробляти стільки, скільки вони зможуть - міністр

Казна та Політика
1406
Міністр охорони здоров’я України Раїса Богатирьова впевнена, що медикам необхідно надати можливість офіційно заробляти стільки, скільки вони зможуть. «Мене особливо турбує можливості не тільки підвищення заробітної плати медиків, а можливість медикам офіційно заробляти стільки, скільки медик зможе», – заявила вона в ході онлайн-лекції для першокурсників медичних вузів.
При цьому міністр додала: «Чому людина, яка вдосконалюється, який має дуже високі професійні навички, є бажаним лікарем для десятків тисяч громадян, чому вона не має права у вільний час заробити, скільки вона може».
Вона підкреслила, що це питання необхідно нормувати, зокрема прийняти не тільки закон про загальнообов’язкове медичне страхування, а й про «саморегулювання лікарської професії».
Богатирьова вважає, що необхідно «частину функцій держави передати професійним організаціям медиків», прийнявши закон про діяльність професійних лікарських організацій. Міністр також зазначила, що при введенні загальнообов’язкового медичного страхування важливо передбачити, як воно буде зіставлятися з приватним медстрахуванням.
За матеріалами:
Інтерфакс-Україна
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас