Близько 50% придбаних у серпні квартир Києва - новобудови — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Близько 50% придбаних у серпні квартир Києва - новобудови

Нерухомість
584
Майже 50 % придбаних у серпні квартир Києва розміщувалися в будинках, які поки будуються. Про це повідомили в одній з ріелторських компаній Києва. Так, протягом серпня поточного року в Києві уклали 1 тис. 684 угод купівлі/продажу квартир на вторинному ринку і 1 тис. 420 продано в недобудованих будинках. Найбільшим попитом користувалися двокімнатні квартири (48 % угод), 41 % припадає на однокімнатні квартири і 11% на об’єкти з трьома кімнатами і більше.
Нагадаємо, згідно з результатами соціологічного дослідження, 97% людей, які розглядають можливість придбання найближчим часом власного житла, вибирають інвестування в нерухомість на початку будівництва. Разом з цим, 71% опитаних вважають найбільш надійним забудовником ХК “Київміськбуд”. Як повідомлялося раніше, в поточному році Холдингова компанія “Київміськбуд” планує ввести в експлуатацію близько 300 тис. кв. м нерухомості.
“Сьогодні наша компанія веде роботи на 34 будівельних майданчиках. Цього року, я думаю, що ми перевищимо навіть найбільші наші очікування, вони будуть увінчані успіхом. Обсяг зданих квадратних метрів не тільки житла, але і торгових центрів, паркувальних комплексів, буде більше 300 тис. кв. м, а в минулому році це було 220-230 тис кв. м”, – сказав президент “Київміськбуду” Ігор Кушнір.
За матеріалами:
УНН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас