Путін: і червоні, і білі ніколи не ставили питання про відокремлення України — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Путін: і червоні, і білі ніколи не ставили питання про відокремлення України

7418
Президент Російської Федерації Володимир Путін в черговий раз заявив, що у Росії і України – спільні історичні корені. У зв’язку з цим Путін упевнений, що “куди б Україна не йшла, ми все одно колись і десь зустрінемося”.
“Ви знаєте, що б не відбувалося, і куди б Україна не йшла, ми все одно колись і десь зустрінемося. Тому що ми – один народ. І як би на те, що я зараз сказав, не сердилися націоналісти з обох сторін, а націоналісти є й у нас, і в Україні, насправді воно так і є”, – заявив Путін напередодні саміту Великої двадцятки.
“Тому що у нас одна дніпровська київська купіль, у нас, безумовно, спільні історичні корені і загальні долі, у нас спільна релігія, спільна віра, у нас дуже схожа культура, мови, традиції і менталітет”, – зазначив російський президент.
При цьому Путін визнав, що є свої особливості і своє етнічне забарвлення у всьому, додавши, що українська культура, українська мова, танці, музика чудові і він захоплюється завжди цим.
Крім того, він зазначив, що в роки першої світової війни і наступних революційних подій “і білий рух, і червоний билися між собою на смерть, мільйони людей загинули в ході громадянської війни, але ніколи не ставили питання про відокремлення України”. “І червоні, і білі виходили з цілісності російської держави”, – сказав він.
“Що стосується цієї частини України, то ми розуміємо і пам’ятаємо, що ми народилися, як я сказав, із загальноукраїнської дніпровської купелі, там зароджувалася Русь, і ми всі звідти родом. Так сталося, що частина цієї території опинялася в руках різних держав, які знаходилися на захід від цих територій, і всі ці роки, всі ці століття український народ терпів великі утиски, по суті, страждав, в такому рабському принизливому положенні знаходився”, – додав Путін.
За його словами, тільки після возз’єднання обох частин Русі Україна почала розвиватися і процвітати. “За час спільного єдиного співіснування Україна перетворилася на велику європейську державу, отримавши додаткові території, населення, причому це і за рахунок Росії, за рахунок деяких областей на заході. Радянський Союз здійснив такі обміни і нагородив Україну цими територіями”, – заявив він.
За матеріалами:
УНІАН
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас