Гривневі рахунки WebMoney в банках України заарештовані — Finance.ua
0 800 307 555
0 800 307 555

Гривневі рахунки WebMoney в банках України заарештовані

Кримінал
2319
Гривневі рахунки платіжного сервісу WebMoney в банках арештовані на вимогу податкових органів, про це повідомили в Головному слідчому управлінні фінансових розслідувань Державної податкової служби.
WM розіслав клієнтам лист, в якому повідомив про призупинення прийому платежів, при цьому компанія пообіцяла вирішити свої проблеми протягом одного тижня. Податківці повідомили, що арешт рахунків стався через відмову платіжників виконувати вимоги Нацбанку: вони так і не узаконили свою діяльність, а просто відкрили нові рахунки, не попередивши клієнтів про можливі проблеми.
«Платіжна система не виконала жодну нашу постанову про обіг електронних грошей. І якщо вона зробить це зараз, то процес узгодження займе не менше 60 днів», – розповіли нам в департаменті інформаційних технологій і платіжних систем НБУ.
Поки WebMoney продовжував сперечатися з НБУ та податківцями, гривневі кошти тисяч українців 2-3 вересня залишалися в «замороженому» стані. Витягти свої гроші вдавалося лише користувачам, які мають кілька гаманців у різних валютах. «Ви можете перевести гривню на свій валютний рахунок в доларах або рублях. Після чого кошти вдасться перекинути на свій картковий валютний рахунок в банку і зняти їх у банкоматі», – розповіли «Вістям» на гарячій лінії в ТОВ «Українське гарантійне агентство», що забезпечує операції WebMoney.
На тлі бід клієнтів WebMoney різко активізувалися приватні обмінні пункти, що беруть чималі комісії за витяг грошей з електронних гаманців (вони діють за допомогою кількох електронних гаманців). На сайті geo.webmoney.ru наведений список з десяти таких «обмінників». В одному з них «Вістям» пообіцяли витягнути кошти з гривневого рахунку протягом доби за 15% від суми.
За матеріалами:
Вісті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl+Enter , щоб повідомити про це.

Поділитися новиною

Підпишіться на нас